Blog

BoikoSuperMath

Авторська школа Бойко, одна з кращих приватних шкіл України, відкриває нове відділення – BoikoSuperMath

BoikoSuperMath – це школа з поглибленим вивченням математики, англійської мови та основ програмування. Організатори проєкту переконані, що для успішної роботи в IT секторі й заняття наукою ці предмети мають першорядне значення.

В 2022 – 2023 навчальному році заняття в BoikoSuperMath будуть проходити дистанційно. Після стабілізації ситуації в Україні планується перехід на змішаний формат, при якому частина дітей відвідує заняття в школі, а інші займаються дистанційно.

Уроки математики в BoikoSuperMath ведуть заслужені вчителі України Сергій Олександрович Ліфиць, Анастасія Валеріївна Лисакевич, Олексій Сергійович Щербина, які підготували десятки переможців міжнародних та сотні призерів всеукраїнських математичних олімпіад. В усіх класах заняття проходять за програмою, розробленою С.О.Ліфицем.

Уроки з основ програмування ведуть доктор технічних наук, голова журі IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики Олександр Володимирович Міца та член журі Всеукраїнського турніру юних інформатиків, постійний лектор Всеукраїнських та міжнародних шкіл з програмування Сергій Дмитрович Вапнічний.

Уроки фізики веде кандидат фізико-математичних наук Андрій Геннадійович Гах.

В BoikoSuperMath заплановані щоденні уроки англійської мови за системою CAMBRIDGE ESOL, які ведуть найкращі вчителі школи Бойко.

Йти навчатися в BoikoSuperMath має сенс лише тим, хто готовий напружено працювати, виконувати об’ємні домашні завдання. Зі свого боку організатори проєкту гарантують, що буде хоча й нелегко, але цікаво.

Плата за навчання в BoikoSuperMath у 2022 – 2023 навчальному році складає від 2500 грн. до 3200 грн. на місяць у залежності від кількості дітей в класі. В окремих випадках плата за навчання може бути знижена. Якщо хтось з батьків захоче підтримати проєкт, вносячи щомісяця більшу суму, такий намір буде прийнятий із вдячністю.

В 2022 – 2023 навчальному році BoikoSuperMath оголошує набір до класів з п’ятого по одинадцятий. Для того, щоб вступити до BoikoSuperMath, необхідно зареєструватися за посиланням

До 5 класу.

До 6 класу. 

До 7 класу.

До 8 класу.

До 9 класу.

До 10 класу.

До 11 класу.

З кожним абітурієнтом буде проведено співбесіду, метою якої є перевірка знань з математики й оцінка готовності дитини до напруженої роботи.