Boiko Super Math

Новини BoikoSuperMath

Початок співбесід з абітурієнтами Boiko Super Math на 2023/24 навчальний рік

Від сьогодні вступна кампанія до відділення BoikoSuperMath Авторської школи Бойка виходить на новий рівень. Ми починаємо співбесіди з дітьми, які у 2023/24 навчальному році хочуть навчатися в нашій школі.

Читати далі »

Учениця сьомого класу BSM стала призеркою Всеукраїнської олімпіади з математики для 5-7 класів

Стали відомі результати Всеукраїнської олімпіади з математики для 5-7 класів, яку проводить Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка. Перше місце серед семикласників посіла учениця класу 7math Настя Юрченко.

Читати далі »

Учениця BSM потрапила до складу команди України на IMO

На відборі на Міжнародну математичну олімпіаду (IMO), що закінчився тиждень тому, учениця 11 класу BoikoSuperMath Ксенія Дроздова посіла друге місце і отримала право у складі команди України представляти нашу країну на цьому найпрестижнішому математичному змаганні для школярів.

Читати далі »

BoikoSuperMath оголошує набір учнів на 2023/24 навчальний рік

Авторська школа Бойко, одна з найкращих приватних шкіл України, оголошує набір на 2023/24 навчальний рік у 5-11 класи математичного відділення BoikoSuperMath.

BoikoSuperMath – це школа з поглибленим вивченням математики, основ програмування та англійської мови.

BoikoSuperMath – це школа для тих дітей, хто хоче вчитися і готовий наполегливо працювати, виконувати значні за обсягом домашні завдання. Це школа для тих, кому цікаво розв’язувати складні задачі і хто отримує від цього задоволення.

Читати далі »

Про виступ учнів BSM на Всеукраїнській юніорській олімпіаді з інформатики та Всеукраїнській олімпіаді для дівчат з інформатики

Учні математичного відділення BoikoSuperMath Авторської школи Бойка уперше взяли участь у Всеукраїнській юніорській олімпіаді з інформатики та Всеукраїнській олімпіаді для дівчат з інформатики й досягли вагомих результатів.

Читати далі »