![](https://mathedu.kh.ua/wp-content/uploads/2022/12/Зимова-школа_3-4.jpg)
Підсумки зимової багатопредметної школи “Закарпаття 23/24”
Настав час підвести підсумки Зимової багатопредметної школи «Карачин-23/24». Два тижні 90 дітей вчилися і відпочивали у Закарпатті – найбільш безпечному зараз місці в Україні. Два тижні без обстрілів, бомбосховищ, «двох стін» – це вже багато (страшно таке писати, але реальність така). Ми в же багато років організовуємо дитячі табори. Раніше