Викладачі Smart School

Викладачі SmartSchool – це як досвідчені вчителі, так і молоді вчені-математики, аспіранти та студенти, неодноразові переможці міжнародних та всеукраїнських математичних олімпіад. Усі мають багаторічний досвід занять із дітьми. Заняття проводять:

Ліфиць Сергій Олександрович – заслужений учитель України, повний кавалер ордена «За заслуги», учитель математики відділення BoikoSuperMath Авторської Школи Бойка. Його ученики 33 рази ставали призерами Міжнародної математичної олімпіади і більше ніж 200 разів – призерами Всеукраїнської олімпіади з математики.

Лисакевич Анастасія Валеріївна – заслужений учитель України, кавалер ордена княгині Ольги II та III ступенів, срібний призер Міжнародної математичної олімпіади, учитель математики відділення BoikoSuperMath Авторської Школи Бойка. Підготувала десятки призерів міжнародних та Всеукраїнських змагань з математики.

Філіпповський Григорій Борисович – заслужений учитель України, викладач математики Русанівського ліцею м. Києва. Автор багатьох статей в науково-популярних журналах. Автор книг “Шкільна геометрія в мініатюрах”, “Авторська шкільна геометрія”, “Геометричні мемуари барона Мюнхгаузена”, “Математичні пригоди слоненяти Лу та його Друзів”, “Азартно-озорна математика” та інших. 

Щербина Олексій Сергійович – заслужений учитель України, кандидат фізико-математичних наук, старший викладач факультету математики та інформатики Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, учитель математики відділення BoikoSuperMath Авторської Школи Бойка. Підготував десятки призерів міжнародних та Всеукраїнських змагань з математики.

Сарапін Роман Вікторович – дворазовий призер міжнародної олімпіади з математики (золота та бронзова медалі), у 2022 році отримав диплом бакалавра з відзнакою факультету математики та інформатики Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, стипендіат Фонду імені Н.І. Ахієзера, переможець першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2022 року, член журі Всеукраїнських олімпіад та відборів на міжнародну олімпіаду з математики.

Нго Нгок Тхай Шон – триразовий призер міжнародної олімпіади з математики (золота, срібна та бронзова медалі), у 2022 році отримав диплом бакалавра з відзнакою факультету математики та інформатики Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, член журі Всеукраїнських олімпіад та відборів на міжнародну олімпіаду з математики, приймав участь в проведенні тренувальних зборів команди України та найближчого резерву (Польща, Австрія), аспірант Institute of Science and Technology (Австрія).

Афанасьєв Євгеній Володимирович – доктор філософії з математики, неодноразовий переможець Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, лауреат премії НАН України за кращі наукові роботи, молодший науковий співробітник Харківського фізико-технічного інституту низьких температур імені Б.Є.Вєркіна.

Колупаєв Олексій Вікторович – неодноразовий переможець Всеукраїнських олімпіад з математики та фізики, у 2022 році отримав диплом бакалавра з відзнакою факультету математики та інформатики Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, стипендіат Фонду імені Н.І. Ахієзера, аспірант Institute of Science and Technology (Австрія).

Кутецький Вадим Ярославович – неодноразовий переможець обласних олімпіад з математики та Всеукраїнських олімпіад з фізики, у 2022 році отримав диплом бакалавра з відзнакою факультету математики та інформатики Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, учитель математики відділення BoikoSuperMath Авторської Школи Бойка.