Про гуртки Smart School

SmartSchool пропонує позашкільну освіту. На відміну від дистанційної  школи BoikoSuperMath тут займаються лише математикою та не видають шкільні атестати. Усі заняття проходять у дистанційному форматі у вечірній час або у вихідні дні. Такий формат, зокрема, підходить тим дітям, які опинилися у воєнний час за кордоном та мають ходити до місцевих шкіл.

Система дистанційних математичних гуртків SmartSchool існує три роки. За цей час понад 250 дітей отримало можливість займатися серйозною математикою з висококваліфікованими викладачами.

Головне завдання SmartSchool – формування математичної культури, стійкого інтересу до математики як такої, вміння довго та наполегливо розв’язувати складні задачі. Для нас перемоги на олімпіадах – не головне. Ми готуємо не спортсменів, а математично освічених людей. Ми – не тренери з математики, а викладачі.

Тим не менш, олімпіадні успіхи у наших дітей є і дуже серйозні. Лише останнього літа четверо наших учнів стали переможцями найпрестижнішого математичного змагання для школярів – Міжнародної математичної олімпіади (IMO). Ігор Пилаєв отримав золоту медаль, набравши максимальну кількість балів – 42 із 42. Святослава Денискова нагороджено срібною медаллю, а Вадима Гассєєва та Івана Бортновського – бронзовими. Можна додати, що у 2023 році учні SmartSchool вибороли 28 дипломів IV (заключного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики,  завоювавши 6 дипломів І ступеня, 9 дипломів ІІ ступеня та 13 дипломів ІІІ ступеня.

Викладачі SmartSchool – це як досвідчені вчителі, так і молоді вчені-математики, аспіранти та студенти, неодноразові переможці міжнародних та всеукраїнських математичних олімпіад. Усі мають багаторічний досвід занять із дітьми. Більше про викладачів читайте тут.

На заняттях SmartSchool ми використовуємо Zoom. Домашні завдання розміщуємо у GoogleClass або висилаємо на електронну пошту.

В 2022-2023 навчальному році в SmartSchool працюють гуртки двох типів:

1) Заняття  з поглибленої шкільної математики

Це не групові заняття з репетиторами і, звичайно, не заняття з підготовки до ЗНО. Ці гуртки призначені для тих, хто хоче серйозно вивчати математику, а у школі це зробити не може. У такій ситуації зараз опинилося багато українських дітей, які вимушені були виїхати до тих європейських країн, в яких відвідування місцевих шкіл є обов’язковим. На жаль, математику там вивчають на примітивному рівні, а відвідувати дистанційно українську школу (наприклад, BoikoSuperMath) неможливо. Звісно, заняття у таких групах будуть корисними і дітям, які перебувають в Україні.

Ми пропонуємо:

(1)   Курс «Векторна алгебра та аналітична геометрія» для учнів 9-10 класів

Більшість школярів хоче перемагати на олімпіадах. Нам багато разів доводилося чути, що дитина любить олімпіадну математику, а ось шкільна – нудьга. Ми ж переконані, що саме у школі закладаються основи майбутніх успіхів.

На цей курс має сенс записуватись тим, кому цікава математика сама по собі, а не лише спортивна складова шкільного математичного життя.

Ми будемо обговорювати питання, яких в більшості випадків лише мимохідь торкаються на уроках. Поговоримо про вектори на площині, дізнаємось, що таке лінійний простір. І, звичайно, розв’язуватимемо геометричні задачі (у тому числі й олімпіадні) за допомогою векторів. А потім вивчимо основи класичної аналітичної геометрії (рівняння прямої та кола, криві другого порядку).

Заняття відбуватимуться у Zoom двічі на тиждень по буднях, ввечері. Тривалість кожного заняття – 60 хвилин. У групі – не більше 15 осіб. Перше заняття відбудеться на початку вересня.

Вартість одного заняття – 200 грн. Переказувати гроші треба помісячно, на початку кожного місяця. Реквізити буде повідомлено додатково.

(2)  Курс «Основи математичного аналізу» для учнів 10 класу

Математичний аналіз – одна з найважливіших складових вищої математики. Основи математичного аналізу входять у шкільну програму, але зазвичай вивчення цього предмету проходить формально, лише на рівні визначень і найпростіших вправ.

Наші учні вивчають математичний аналіз набагато глибше. Це дозволяє їм свідомо вибрати майбутню професію, отримати найкращі стартові умови під час навчання в університеті.

Заняття відбуватимуться у Zoom двічі на тиждень по буднях, ввечері. Тривалість кожного заняття – 60 хвилин. У групі – не більше 15 осіб. Перше заняття відбудеться на початку вересня.

Вартість одного заняття – 200 грн. Переказувати гроші треба помісячно, на початку кожного місяця. Реквізити буде повідомлено додатково.

(3)  Групи з поглибленого вивчення шкільної математики (5-8 класи)

Основи математичної культури закладаються у школі. На жаль, за останні роки рівень викладання математики у багатьох українських школах упав до неприпустимого рівня. З початком пандемії COVID-19 все стало ще гірше. А війна, що розв’язана Росією, зробила ситуацію критичною. У європейських школах, які доступні українським переселенцям, справа не краща.

Ми впевнені, що оптимальний вихід із положення пропонує дистанційна школа BoikoSuperMath. Для тих же, хто з будь-яких причин не може або не хоче навчатися в BoikoSuperMath, ми відкриваємо групи з поглибленого вивчення математики для школярів 5-8 класів, де обговорюватимемо найцікавіші питання, що примикають до шкільної програми.

Підкреслимо, що ці гуртки призначені не задля підтягування тих, кому важко дається шкільна програма. Вони для тих, кому в школі замало математики, вона надто легка, а хочеться знати набагато більше.

Заняття відбуватимуться у Zoom двічі на тиждень по буднях, ввечері. Тривалість кожного заняття – 60 хвилин. У групі – не більше 15 осіб. Перше заняття відбудеться на початку вересня.

Вартість одного заняття – 200 грн. Переказувати гроші треба помісячно, на початку кожного місяця. Реквізити буде повідомлено додатково.

2)    Гуртки з олімпіадної математики (7 – 10 класи)

Протягом багатьох років наші учні регулярно перемагають на різних міжнародних та всеукраїнських математичних змаганнях. Пов’язано це з тим, що вони здобувають не тільки гарну шкільну математичну освіту, але й відвідують дуже круті математичні гуртки.

SmartSchool пропонує дистанційний варіант такого гуртка. Протягом року ми розповідатимемо те, що зазвичай вивчали харківські школярі. Попереджаємо, що домашні завдання виконувати обов’язково – без них результату не буде. Вчитися в нашому гуртку нелегко, але воно того варте.

Для бажаючих згодом може бути організований додатковий гурток з розв’язання олімпіадних задач підвищеної складності різної тематики.

Заняття проходитимуть у Zoom один раз на тиждень у вихідні дні. Тривалість заняття – 90 хвилин. У групі – не більше 15 осіб. Перше заняття відбудеться на початку вересня.

Вартість одного заняття – 250 грн. Переказувати гроші треба помісячно, на початку кожного місяця. Реквізити буде повідомлено додатково.

Як зареєструватися на гуртки SmartSchool дивіться тут.

З Публічним договором можна ознайомитись за посиланням.

Всі питання можна задавати по електронній пошті smartschool.dist@gmail.com