Blog

BoikoSuperMath оголошує набір учнів на 2023/24 навчальний рік

Авторська школа Бойко, одна з найкращих приватних шкіл України, оголошує набір на 2023/24 навчальний рік у 5-11 класи математичного  відділення BoikoSuperMath

BoikoSuperMath – це школа з поглибленим вивченням математики, основ програмування та англійської мови.

BoikoSuperMath – це школа для тих дітей, хто хоче вчитися і готовий наполегливо працювати, виконувати значні за обсягом домашні завдання. Це школа для тих, кому цікаво розв’язувати складні задачі і хто отримує від цього задоволення. 

BoikoSuperMath пропонує дуже серйозну програму з математики. У старших класах, поряд з алгеброю і класичною геометрією, вона включає вивчення основ математичного аналізу, векторної алгебри, аналітичної геометрії і теорії ймовірності. Математику в BoikoSuperMath викладають заслужені вчителі України Сергій Олександрович Ліфиць, Анастасія Валеріївна Лисакевич, Олексій Сергійович Щербина, які підготували десятки переможців міжнародних та сотні призерів всеукраїнських математичних олімпіад, а також молоді, але вже досвідчені вчителі, – дворазовий переможець Міжнародної математичної олімпіади Роман Вікторович Сарапін і неодноразовий переможець обласних математичних олімпіад Вадим Ярославович Кутецький. В усіх класах заняття проходять за програмою, розробленою С.О.Ліфицем.

У BoikoSuperMath з 5-го класу викладається програмування і теорія алгоритмів. З самого початку діти освоюють мову програмування C++. Уроки з основ програмування ведуть доктор технічних наук, професор Олександр Володимирович Міца і постійний лектор Всеукраїнських шкіл з програмування Сергій Дмитрович Вапнічний.

Успішна робота в IT секторі та заняття наукою зараз неможливі без досконалого знання англійської мови. В BoikoSuperMath уроки англійської – щодня, 5 разів на тиждень. Їх за системою CAMBRIDGE ESOL ведуть кращі вчителі школи Бойка.

На найвищому рівні в BoikoSuperMath викладається українська мова та історія України. Тому діти і батьки можуть бути спокійними: якщо дитина закінчила BoikoSuperMath, на вступних іспитах до університету проблем не буде.

Якщо дитина хоче підготуватися до олімпіад з математики або інформатики, то кращого місця, ніж BoikoSuperMath, годі й шукати. У 2022/23 навчальному році наші учні вибороли 43 призових місця з 96 на Харківській обласній олімпіаді з математики та 11 призових місць на обласній олімпіаді з інформатики. Серед 23 членів команди Харківської області, що у квітні візьме участь у IV (заключному) етапі Всеукраїнської олімпіади з математики, 16 учнів BoikoSuperMath.

BoikoSuperMath – повноцінна школа, по закінченні якої видається документ про середню освіту державного зразка. Вчитися у BoikoSuperMath і одночасно в іншій українській школі не можна.

В 2023/24 навчальному році заняття в BoikoSuperMath будуть проходити дистанційно. Після стабілізації ситуації в Україні планується перехід на змішаний формат, при якому частина дітей відвідує заняття в школі, а інші займаються дистанційно.

Вартість навчання в BoikoSuperMath у 2023/24 навчальному році складає 4900 грн. на місяць. Авторська Школа Бойка готова призначати учням відділення стипендію у розмірі до 80% від вартості навчання в залежності від успіхів учня і потреб сім’ї (принцип merit based and need based). Керівництво Авторської Школи Бойка вважає, що здібні діти, які дійсно хочуть навчатися, повинні мати таку можливість.

Для того, щоб вступити до BoikoSuperMath, необхідно зареєструватися за посиланням:

Ми з вами зв’яжемось!

З кожним абітурієнтом буде проведено співбесіду, метою якої є перевірка знань з математики й оцінка готовності дитини до напруженої роботи.

Звертаємо також увагу, що 23 квітня BoikoSuperMath і мережа дистанційних гуртків SmartSchool проводять математичну онлайн-олімпіаду «Біле воронятко» для дітей 4-7 класів. Результати олімпіади будуть враховуватись при вступі до BoikoSuperMath. Більш детальну інформацію про олімпіаду можна знайти за посиланням.  

Це відео створено учнем 8-го класу BSM Володимиром Кривим.