Про проєкт Boiko Super Math

У вересні 2022 року Авторська Школа Бойко, одна з найкращих приватних шкіл України, відкрила нове математичне відділення BoikoSuperMath

BoikoSuperMath – це школа з поглибленим вивченням математики, основ програмування та англійської мови. Навчаються в ній діти з 5-го по 11-й класи.

BoikoSuperMath – це школа для тих дітей, хто хоче вчитися і готовий наполегливо працювати, виконувати значні за обсягом домашні завдання. Це школа для тих, кому цікаво розв’язувати складні задачі і хто отримує від цього задоволення. 

BoikoSuperMath пропонує дуже серйозну програму з математики. У старших класах, поряд з алгеброю і класичною геометрією, вона включає вивчення основ математичного аналізу, векторної алгебри, аналітичної геометрії і теорії ймовірності. Математику в BoikoSuperMath викладають заслужені вчителі України Сергій Олександрович Ліфиць, Анастасія Валеріївна Лисакевич, Олексій Сергійович Щербина, які підготували десятки переможців міжнародних та сотні призерів всеукраїнських математичних олімпіад, а також молоді, але вже досвідчені вчителі, – дворазовий переможець Міжнародної математичної олімпіади Роман Вікторович Сарапін і неодноразовий переможець обласних математичних олімпіад Вадим Ярославович Кутецький. В усіх класах заняття проходять за програмою, розробленою С.О.Ліфицем.

У BoikoSuperMath з 5-го класу викладається програмування і теорія алгоритмів. З самого початку діти освоюють мову програмування C++. Уроки з основ програмування ведуть доктор технічних наук, професор Олександр Володимирович Міца і постійний лектор Всеукраїнських шкіл з програмування Сергій Дмитрович Вапнічний.

Успішна робота в IT секторі та заняття наукою зараз неможливі без досконалого знання англійської мови. В BoikoSuperMath уроки англійської – щодня, 5 разів на тиждень. Їх за системою CAMBRIDGE ESOL ведуть кращі вчителі школи Бойка.

На найвищому рівні в BoikoSuperMath викладається українська мова та історія України. Тому діти і батьки можуть бути спокійними: якщо дитина закінчила BoikoSuperMath, на вступних іспитах до університету проблем не буде.

Якщо дитина хоче підготуватися до олімпіад з математики або інформатики, то кращого місця, ніж BoikoSuperMath, знайти неможливо. У 2022/23 навчальному році наші учні вибороли 43 призових місця з 96 на Харківській обласній олімпіаді з математики та 11 призових місць на обласній олімпіаді з інформатики. Серед 23 членів команди Харківської області, що у квітні взяла участь у IV (заключному) етапі Всеукраїнської олімпіади з математики, 17 учнів BoikoSuperMath. Всі вони стали призерами олімпіади, зайнявши 3 перших, 4 других та 10 третіх місць. Двоє учнів BoikoSuperMath стали призерами Всеукраїнської олімпіади з інформатики. 

BoikoSuperMath – повноцінна школа, по закінченні якої видається документ про середню освіту державного зразка. Вчитися у BoikoSuperMath і одночасно в іншій українській школі не можна.

В 2023/24 навчальному році заняття в BoikoSuperMath будуть проходити дистанційно. Після стабілізації ситуації в Україні планується перехід на змішаний формат, при якому частина дітей відвідує заняття в школі, а інші займаються дистанційно.

Вартість навчання в BoikoSuperMath у 2023/24 навчальному році складає 4900 грн. на місяць. Авторська Школа Бойка готова призначати учням відділення стипендію у розмірі до 80% від вартості навчання в залежності від успіхів учня і потреб сім’ї (принцип merit based and need based). Керівництво Авторської Школи Бойка вважає, що здібні діти, які дійсно хочуть навчатися, повинні мати таку можливість.