Blog

Boiko Super Math: минуле й майбутнє

Всього місяць залишився до початку нового навчального року, другого року існування відділення BoikoSuperMath Авторської школи Бойка.

Минулий рік був дуже важким. Чесно кажучи, ми самі дивуємось, як в умовах війни ми змогли засновати школу, про яку мріяли в відносно мирні часи.

Так, школа стала дистанційною. Але коли ми чуємо, що дистанційна освіта не може бути якісною, нам смішно. У тому, що це не так, можна переконатися, згадавши досягнення наших учнів за цей рік (див. прикріплені світлини). Але ж це – верхівка айсберга. Головне, що наші діти отримують повноцінну, якісну освіту, зберігають бажання вчитися. З’ясувалось, що це можливо і в онлайн форматі. Просто потрібні гарні вчителі і дієва адміністрація школи. В нас все це є!

Звісно, є дефіцит спілкування. Щоб зменшити його, ми двічі на рік проводимо очні багатопредметні школи. Черговий, вже третій такий табір розпочнеться 4 серпня у Закарпатті. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з нашими вихованцями. І дуже вдячні благодійній організації Razom for Ukraine , завдяки підтримці якої проведення табору стало можливим.

Після перемоги ми повернемось до звичного офлайн навчання у Харкові, але обов’язково збережемо можливість вчитися у нас і дітям з інших міст України.

Набір до BoikoSuperMath триває. Не можу сказати, що місць залишилось багато, але декілька дітей ми взяти ще зможемо. Отримати інформацію про нашу школу і зареєструватися можна на нашому сайті.

Чекаємо дітей, зацікавлених математикою, у BoikoSuperMath – школі для дітей, які бажають навчатися.