З 26 по 29 жовтня 2023 року на базі Київської школи економіки (KSE) проходив заключний етап XXIII турніру юних математиків імені професора М. І. Ядренка. У фінальній частині турніру взяло участь 9 команд з різних регіонів України (Харків, Луцьк, Житомир, Івано-Франківськ).
Авторську школу Бойка представляла команда BoikoSuperMath (керівник – заслужений учитель України Олексій Сергійович Щербина). До її складу увійшли Денис Лябах, Денис Гафич, Ярослав Ібрагімов (всі учні 11math класу), Михайло Баркулов і Кирило Осіпов (обидва учні 10math класу). Хлопці виграли три з чотирьох півфінальних боїв і вийшли до фіналу.
Цього року фінальний поєдинок був надзвичайно запеклим. Команда Boiko Super Math зробила доповідь на максимальну можливу оцінку, але, на жаль, цього трохи не вистачило для загальної перемоги у турнірі. У підсумку різниця між двома кращими командами склала всього 0,4 бала.
Вітаємо команду BoikoSuperMath з другим місцем на турнірі та бажаємо подальших успіхів!
![](https://mathedu.kh.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231027_112429_1-1024x768.jpg)
![](https://mathedu.kh.ua/wp-content/uploads/2023/11/Adobe-Scan-05-нояб.-2023-г.-1024x750.jpg)
![](https://mathedu.kh.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231028_172923-1024x768.jpg)