Розклад на 2023/24 навчальний рік
Поглиблене вивчення шкільної математики
(1) Курс «Поглиблене вивчення шкільної математики (5 клас)»
Викладач: Щербина Олексій Сергійович
Розклад: Вівторок, 17-15 – 18-15; П’ятниця, 17-15 – 18-15
Початок занять 8 вересня.
(2) Курс «Поглиблене вивчення шкільної математики (6 клас)»
Викладач: Романенко Аліна Оскарівна
Розклад: Вівторок, 18-00 – 19-00; П’ятниця, 18-00 – 19-00
Початок занять 12 вересня.
(3) Курс «Поглиблене вивчення шкільної математики (7 клас)»
Викладач: Кутецький Вадим Ярославович
Розклад: Понеділок, 18-45 – 19-45; П’ятниця, 18-45 – 19-45
Початок занять 8 вересня.
(4) Курс «Поглиблене вивчення шкільної математики (8 клас)»
Викладач: Щербина Олексій Сергійович
Розклад: Вівторок, 18-30 – 19-30; П’ятниця, 18-30 – 19-30
Початок занять 8 вересня.
(5) Курс «Векторна алгебра та аналітична геометрія» для учнів 9-10 класів
Викладач: Ліфиць Сергій Олександрович
Розклад: Понеділок, 18-30 – 19-30; Четвер, 18-30 – 19-30
Початок занять 11 вересня.
(6) Курс «Основи математичного аналізу» для учнів 10 класу (1-й рік навчання)
Викладач: Сарапін Роман Вікторович
Розклад: Вівторок, 18-30 – 19-30; П’ятниця, 18-30 – 19-30
Початок занять 8 вересня.
(7) Курс «Основи математичного аналізу» для учнів 11 класу (2-й рік навчання)
Викладач: Лисакевич Анастасія Валеріївна
Розклад: Понеділок, 18-30 – 19-30; Четвер, 18-30 – 19-30
Початок занять 11 вересня.
Гуртки олімпіадної математики
(1) Група 5 класу
Розклад: Субота, 11-45 – 13-15
(2) Група 6 класу (6-1)
Розклад: Субота, 10-00 – 11-30
(3) Група 6 класу (6-1, тренінг з розв’язування олімпіадних задач)
Розклад: Субота, 11-45 – 13-15
(4) Група 6 класу (6-2)
Розклад: Субота, 10-00 – 11-30
(5) Група 7 класу (7-1)
Розклад: Субота, 11-45 – 13-15
(6) Група 7 класу (7-1, тренінг з розв’язування олімпіадних задач)
Розклад: Субота, 10-00 – 11-30
(7) Група 7 класу (7-2)
Розклад: Субота, 10-00 – 11-30
(8) Група 8 класу (8-1)
Розклад: Субота, 11-45 – 13-15
(9) Група 8 класу (8-1, тренінг з розв’язування олімпіадних задач)
Розклад: Субота, 10-00 – 11-30
(10) Група 8 класу (8-2)
Розклад: Субота, 11-45 – 13-15
(11) Група 9 класу (9-1)
Розклад: Субота, 10-00 – 11-30
(12) Група 9 класу (9-1, тренінг з розв’язування олімпіадних задач)
Розклад: Субота, 11-45 – 13-15
(13) Група 9 класу (9-2)
Розклад: Субота, 17-45 – 19-15
(14) Група 9 класу (9-2, тренінг з розв’язування олімпіадних задач)
Розклад: Субота, 16-00 – 17-30
(15) Група 9 класу (9-3)
Розклад: Субота, 16-00 – 17-30
(16) Група 10 класу (10-1)
Розклад: Субота, 16-00 – 17-30
(17) Група 10 класу (10-1, тренінг з розв’язування олімпіадних задач)
Розклад: Субота, 17-45 – 19-15
(18) Група 10 класу (10-2)
Розклад: Субота, 17-45 – 19-15
(19) Група 11 класу
Розклад: Субота, 16-00 – 17-30
(20) Група 11 класу (11, тренінг з розв’язування олімпіадних задач)
Розклад: Субота, 17-45 – 19-15