Blog

Реєстрацію до літньої багатопредметної школи “Закарпаття-2024” відкрито

У серпні на Закарпатті пройде традиційна Всеукраїнська літня багатопредметна школа (математика + програмування).

Організатори школи: відділення BoikoSuperMath Авторської школи Бойка, мережа дистанційних математичних гуртків SmartSchool, Ужгородський національний університет. Школа пройде за фінансової підтримки некомерційної організації Razom for Ukraine.

Як і минулого року, школа пройде у дві зміни:
I зміна: з 4 по 13 серпня. На цю зміну запрошуються діти, які у 2024 році закінчують 4-6 класи.
II зміна: з 13 по 26 серпня. На цю зміну ми запрошуємо дітей, які у 2024 році закінчують 7-10 класи та захоплюються математикою і програмуванням.
Місце проведення: Закарпатська обл., Берегівський район, село Карачин, Карачинський греко-католицький ліцей імені єпископа Олександра Стойки. Проживатимуть діти у красивому триповерховому корпусі, у кімнатах по 3-4 особи. На території є басейн, критий спортивний зал та відкритий спортивний майданчик. В цьому ліцеї за два останніх роки нами було проведено чотири літніх та зимових табори, в яких навчалося близько 350 дітей.

Вести заняття з математики будуть Заслужені вчителі України Сергій Олександрович Ліфиць, Анастасія Валеріївна Лисакевич, Аліна Оскарівна Романенко, Григорій Борисович Філіпповський, Олексій Сергійович Щербина, які підготували десятки переможців міжнародних та сотні призерів Всеукраїнських математичних олімпіад. Заняття також проводитимуть студенти та випускники Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна – неодноразові переможці міжнародних та українських олімпіад різного рівня.

Програмуванням з дітьми займатимуться доктор технічних наук, професор Олександр Володимирович Міца та постійний лектор Всеукраїнських та міжнародних шкіл з програмування Сергій Дмитрович Вапнічний.

Будуть організовано також заняття з історії. Їх вестиме кандидат історичних наук, вчитель BoikoSuperMath Марія Олександрівна Самофалова.

Ми плануємо проводити щоденно по 3 пари (кожна по 1,5 години). Обов’язково будуть домашні завдання. Тому їхати в табір має сенс лише тим, хто хоче влітку серйозно займатися математикою та програмуванням. Легко не буде. Але, звісно, залишиться час і на відпочинок.

Увага! Під час проведення табору буде введено режим «Територія вільна від гаджетів». Телефони видаються дітям два рази на день (зранку та ввечері) на півгодини для зв’язку з батьками.

Щоб стати учасником Літньої багатопредметної школи, необхідно не пізніше 25 червня 2024 року зареєструватися за посиланням

I зміна (4-6 класи): https://forms.gle/zc2jVt9FjSBiKvWDA

II зміна (7-10 класи): https://forms.gle/rMU4DkLorqmwGoMz6

Кількість місць обмежена. Кожну заявку буде розглянуто окремо, після чого оргкомітет повідомить про своє рішення.

Фінансові умови. Повний організаційний внесок за кожного учасника становить:
I зміна (9 днів): 9600 грн.
II зміна (14 днів): 14300 грн.

Ця сума включає витрати на проживання та харчування учасників, організацію школи та проведення занять.

Завдяки допомозі некомерційної організації Razom for Ukraine розмір оргвнеску для значної кількості дітей буде знижено. Питання про зниження оргвнеску вирішується оргкомітетом для кожного учасника окремо за принципом merit based and need based (тобто на основі заслуг і потреб).
Оплата можлива лише після підтвердження зарахування до школи.