Blog

Олімпіада з математики “Біле Воронятко-2024”

Більшість дітей у неділю не відлипають від своїх смартфонів. Але є ті, хто не схожий на більшість. Вони у вільний час із задоволенням розв’язують математичні задачі. Їх часто називають «білими воронами». Авторська Школа Бойка (відділення BoikoSuperMath) та мережа дистанційних гуртків SmartSchool запрошує тих білих ворон, які навчаються у 4-7 класах (мабуть, точніше назвати їх воронятками), у неділю, 26 травня, взяти участь у математичній олімпіаді

Ми запрошуємо всіх бажаючих. Участь в олімпіаді безкоштовна.

Початок олімпіади – 10-00. Час на виконання завдань:

4 клас – дві частини по 45 хв. із перервою 20 хв.

5 клас – 2 год.

6 клас – 2 год.

7 клас – 3 год.

Олімпіада буде проходити у дистанційному форматі. Для її якісного проведення та дотримання принципу академічної доброчесності необхідно, щоб кожний учасник мав доступ до мережі Інтернет з можливістю підключитися до Zoom-конференції та змогу ввімкнути відеокамеру і мікрофон для організації відеоспостереження протягом виконання завдань.

Вся необхідна інформація про олімпіаду «Біле воронятко» буде з’являтися на сайтіhttps://sites.google.com/view/olympwhitecrow.    

Контактна електронна пошта: whitecrow.olymp@gmail.com

УВАГА! Для того, щоб взяти участь в олімпіаді, необхідно зареєструватися не пізніше 23 травня  (до 21-00) за посиланнями

4 клас: https://forms.gle/zW6mjBFHiHtK2SC69

5 клас: https://forms.gle/LVuwaJEbHrqU8vXj8

6 класhttps://forms.gle/KA6nnBsNTqHq4WFd6

7 клас: https://forms.gle/KWstYUhQaXTTSnS46

Не пізніше 25 травня на електронну пошту, вказану при реєстрації,  надійде лист з детальними інструкціями.

Розбір задач та вшанування переможців олімпіади заплановані на 2 червня.  Початок об 11-00 за київським часом. Після спілкування з дітьми ми плануємо зустріч у Zoom батьків дітей з вчителями BoikoSuperMath і викладачами дистанційних математичних гуртків SmartSchool.  Ми розповімо про нашу найкрутішу математичну школу і найкрутіші математичні гуртки 😊.

Результати олімпіади будуть враховуватись при вступі до математичного відділення BoikoSuperMath Авторської школи Бойка.