Blog

Математическая олимпиада “Научные старты”

13-14 березня 2021 року Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна проводить математичну олімпіаду «Наукові старти» для школярів 5-8 класів.

Для учнів 5 і 7 класів олімпіаду заплановано на 13 березня (субота), початок о 12:00.

Для учнів 6 і 8 класів олімпіаду заплановано на 14 березня (неділя), початок о 12:00.

Олімпіада відбудеться в головному корпусі Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за адресою: майдан Свободи, 4.

На розв’язання задач школярам 5-х класів відводиться 2 години, а школярам 6-8 класів – 3 години.

Взяти участь у математичній олімпіаді «Наукові старти» можуть усі охочі. Участь в олімпіаді безкоштовна. Кожен школяр повинен мати при собі ручку і чистий зошит у клітинку.

УВАГА! Для участі в олімпіаді необхідна електронна реєстрація. Реєстрацію відкрито до 8 березня включно. Школярі, які не пройшли реєстрацію, до участі в олімпіаді допущені не будуть.

Під час проведення олімпіади будуть вжиті всі протиепідеміологічні заходи. До олімпіади не будуть допущені учасники із симптомами респіраторних захворювань: кашель, нежить, підвищена температура.

Урочисте відкриття та жодні спільні заходи не заплановані. Діти мають відразу проходити до своїх аудиторій. Розподіл по аудиторіях та інша необхідна інформація буде розміщена на сайті олімпіади не пізніше 11 березня.

За результатами олімпіади буде сформована команда Харківській області для участі у Всеукраїнській олімпіаді для школярів 5-7 класів, яку проводить Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

 

Оргкомітет