Зимова багатопредметна школа “Закарпаття 23/24”

Реєстрація в зимову багатопредметну школу “Закарпаття 23/24”

Незважаючи на війну, на зимових канікулах ми другий рік поспіль плануємо проведення на Закарпатті табору для школярів. Головні напрямки занять – математика та програмування.

Організатори школи: відділення BoikoSuperMath Авторської школи Бойка, мережа дистанційних математичних гуртків SmartSchool, Ужгородський національний університет.

Місце проведення: Закарпатська обл., Берегівський район, село Карачин, Карачинський греко-католицький ліцей імені єпископа Олександра Стойки. Проживатимуть діти у красивому триповерховому корпусі, у кімнатах по 3-4 особи. У приміщенні завжди є світло (працює свій генератор). На території є басейн, спортивний зал.

Терміни проведення. Заїзд – 24 грудня 2023 року, від’їзд – 06 січня 2024 року.

Взяти участь у роботі Всеукраїнської зимової багатопредметної школи ми пропонуємо дітям, які зараз навчаються у 7-10 класах і захоплюються математикою (обов’язково!) та програмуванням. Ми запрошуємо також дітей із класів 5math і 6math відділення BoikoSuperMath Авторської школи Бойка.

Вчити дітей і доглядати за ними в таборі будуть переважно вчителі відділення BoikoSuperMath Авторської школи Бойка і викладачі мережі дистанційних математичних гуртків SmartSchool.

Заняття з математики будуть вести Заслужені вчителі України Сергій Олександрович Ліфиць, Анастасія Валеріївна Лисакевич, Аліна Оскарівна Романенко, Олексій Сергійович Щербина, які підготували десятки переможців міжнародних та сотні призерів Всеукраїнських математичних олімпіад, дворазовий переможець Міжнародної математичної олімпіади Роман Вікторович Сарапін, а також викладачі SmartSchool, неодноразові переможці всеукраїнських олімпіад Євгеній Володимирович Афанасьєв, Вадим Ярославович Кутецький та інші.

Програмуванням з дітьми займатимуться доктор технічних наук Олександр Володимирович Міца та постійний лектор Всеукраїнських шкіл з програмування Сергій Дмитрович Вапнічний.

Заняття з історії вестиме кандидат історичних наук Марія Олександрівна Самофалова.

Ми плануємо проводити щоденно мінімум по 3 пари (кожна по 1,5 години). Обов’язково будуть домашні завдання. Тому їхати в табір має сенс лише тим, хто хоче на зимових канікулах серйозно займатися математикою та програмуванням. Легко не буде. Але, звісно, ​​залишиться час і на відпочинок. Ми організуємо святкову розважальну програму на Різдво і Новий Рік.

Фінансові умови. Більшу частину витрат на проведення табору взяла на себе некомерційна організація Razom for Ukraine. Тому організаційний внесок за кожного учасника становить лише 3900 грн. Ця сума включає витрати на проживання та харчування учасників, організацію табору та проведення занять. Оплата можлива лише після підтвердження зарахування до школи.

Щоб стати учасником зимової багатопредметної школи, необхідно зареєструватися за посиланням не пізніше 1 грудня 2023 року. Кожну заявку буде розглянуто окремо. Оргкомітет повідомить про своє рішення не пізніше 3 грудня.

Інформація про Всеукраїнську зимову багатопредметну школу та інші заходи, які ми проводимо, буде постійно з’являтися на нашому сайті https://mathedu.kh.ua/.

Оргкомітет

Контакти:

e-mail: mathedu.mail@gmail.com

Viber, telegram: +380664408736, Ліфиць Сергій Олександрович

Viber, telegram: +380984023730, Лисакевич Анастасія Валеріївна